• Home
  • Компанія

Компанія GMS Service

Image

Компанія GMS Service – один із лідерів ринку програмного забезпечення для підприємств різних сфер господарювання.

Результат багаторічної роботи спеціалістів компанії – унікальна система автоматизації управління підприємствами GMS OfficeTools™.

Система включає в себе інструменти, які з успіхом вирішують питання управління та адміністрування, обліку ресурсів та контролю бізнес-процесів як у компаніях малого та середнього бізнесу, так і у великих корпораціях.

Сфера застосування програмного забезпечення охоплює підприємства торгівлі, промислового виробництва, будівництва, сільського господарства, друкованих видавництв, торгово-розважальних центрів та інших видів бізнесу.

Використання передових технологій забезпечує надійність, високу результативність та широкі функціональні можливості системи. Вона легко інтегрується з рішеннями від інших виробників програмного забезпечення, може працювати як на операційній системі Windows, так і на Unix/Linux.

На основі системи управління підприємством GMS OfficeTools™ створено галузеві програмні рішення: GMS Рітейл, GMS Бутік, GMS Ресторан, GMS Бізнес-аналіз. Це сучасні технології автоматизації, розроблені для виконання типових завдань у роздрібній торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, у галузі громадського харчування та ресторанного бізнесу.

Компанія GMS Service має багаторічний досвід роботи на ринку програмного забезпечення для торгівлі. Протягом 20 років автоматизовано тисячі касових місць у супермаркетах та торгових мережах. Довіра та успіх наших клієнтів підтверджують високу якість програмного забезпечення, високу кваліфікацію спеціалістів відділу розробки, впровадження та сервісної служби.

Серед наших клієнтів є як великі мережі, лідери ринку України, так і невеликі підприємства.

Ми співпрацюємо з найкращими спеціалістами з автоматизації в регіонах України.
Завдяки цьому географія використання програмного забезпечення компанії GMS Service охоплює всю Україну. З більш детальним списком наших партнерів можна ознайомитись тут.

Програмне забезпечення від компанії GMS Service це:

  • Управлінський, фінансовий, бухгалтерський та складський облік, що ведеться за єдиними принципами пошуку, отримання, обробки, зберігання та використання даних.
  • Розгалужена аналітична система, яка дозволяє проводити глибокий аналіз потрібних показників та отримувати повну інформацію щодо роботи підприємства, гарантуючи своєчасне прийняття зважених управлінських рішень та успішне управління загалом.
  • Найсучасніші технології автоматизації роздрібної торгівлі та сфери обслуговування.
  • Спеціальні інструменти створення програм лояльності.
  • Інтеграція програмного забезпечення з існуючою ІТ-структурою підприємства.

Більш детальну інформацію про рішення та послуги компанії GMS Service ви можете дізнатись у розділі "Продукти", а також зателефонувавши за телефоном +38 (056) 732 23 32 у Дніпрі.

Приєднайтесь до великої родини наших клієнтів та партнерів та станьте успішними разом з нами!

Нажмите «enter» для поиска
Нажмите «enter» для поиска